Estonia Latvia Lithuania Finland Norway Sweden Bulgaria Czech Poland Denmark Serbia Croatia Romania Bosnia Herzegovina Slovenia Slovakia Germany

NAJBARDZIEJ EFEKTYWNA METODYKA POWIĘKSZENIA MĘSKICH NARZĄDÓW PŁCIOWYCH

Mężczyźni zawsze pragną, aby wszystko było większe niż u innych. A co dopiero, gdy mowa jest o penisie… Jak zwiększyć rozmiar organu płciowego – to pytanie zadaje mnóstwo mężczyzn. Ponieważ penis jest dowodem męskiej siły i męskiej godności.

Nasza unikalna metodyka „Jak powiększyć członek o 10 cm w ciągu jednego miesiąca“ – to proste i wygodne powiększenie penisa bez maści, tabletek, drogich preparatów medycznych i operacji chirurgicznej. A rezultaty osiągane przy użyciu metodyki pozostają na całe życie.

Program „Jak powiększyć członek o 10 cm w ciągu jednego miesiąca“ stworzony przez przodujących lekarzy-seksuologów Unii Europejskiej, wszystkim, kto stosuje niniejszą metodykę, zapewnia bardzo dobre rezultaty.

Średnio długość penisa powiększa się o 10 cm na, a szerokość o 1 cm w ciągu miesiąca! I to nie jest fikcja, a udowodniony fakt!

Metodykę przygotowano przy zastosowaniu specjalnych ćwiczeń, skierowanych na powiększenie członka, jego długości i grubości bez interwencji chirurgicznej, i są one przeznaczone do wykonywania w warunkach domowych. Metodyka wspaniale zaleciła siebie nie tylko jako środek powiększający członek, ale także jako efektywny środek koregujący skrzywienia organu płciowego bez interwencji chirurgicznej. Wykorzystanie niniejszego systemu pozytywnie działa na libido (popęd płciowy) i zwiększa sposobność powstania erekcji organu płciowego i potencji mężczyzny. Nie jest potrzebna konsultacja lekarza.

NAJBARDZIEJ EFEKTWNY SYSTEM ĆWICZEŃ:

 • Pozwala na zwiększenie długości penisa o 10 cm i szerokości o 1 cm w ciągu jednego miesiąca w stanie erekcji bez operacji.
 • Otrzymane rezultaty zachowują się przez całe życie.
 • Koreguje skrzywienie prącia organu płciowego i Chorobę Peyroniego.
 • Wydłuża napletek.
 • Stymuluje długą erekcję, twardość penisa i popęd płciowy (libido).
 • Mogą stosować mężczyźni w różnym wieku.
 • Może być stsoswany przy różnych rozmiarach penisa.
 • Optymalnie pasuje dla obrzezanych mężczyzn.

JAKICH ROZMIARÓW JEST TWÓJ CZŁONEK

Na podstawie podziału Richarda Edwardsa długości członka płciowego w stanie wzwodu są następujące:

 • mały członek - 141,5 mm
 • średni członek - 161,8 mm – średni rozmiar członka
 • duży członek - 181,1 mm – normalny rozmiar członka płciowego

szerokość:

 • mały członek 117,6 mm
 • średni członek 127,4 mm- normalny rozmiar członka płciowego
 • duży członek 137,8 mm

Po dokonaniu następnego badania, w trakcie którego zbadano nieco mniej mężczyzn, doktor Richards Edwards otrzymał następujące rezultatyt:

 • mniej niż 100 mm: 1% mężczyzn – mały członek
 • 100 - 129 mm: 10% - mały członek płciowy
 • 130 - 149 mm: 20% - normalny rozmiar członka
 • 150 - 159 mm: 25% - normalny rozmiar członka
 • 160 - 179 mm: 30% - średni rozmiar członka
 • 180 - 199 mm: 10% - rozmiar standardowego członka płciowego
 • 200 - 229 mm: 3% - duży członek
 • ponad 230 mm: 1% - ogromne członki

Powiększenie penisa tylkno o 10% stanowi znaczną różnicę pomiędzy pojęciami „mały“ i „normalny“ penis.
Jeżeli mężczyzna deklaruje, że jest mu wszystko jedno, jakiego rozmiaru jest jego członek – nie jest on szczery. Żadnemu mężczyźnie nie jest wszytsko jedno. Penis – to chluba mężczyzny, jego drugie „Ja“. Jeżeli wolicie, jest wizytówką w stosunkach intymnych. Czy dużo widzieliście ludzi, którzy byli obojętni w stosunku do swej wizytówki?

DLACZEGO KOBIETOM PODOBAJĄ SIĘ MĘŻCZYŹNI Z DUŻYM CZŁONKIEM?

Czy nigdy nie zastanawialiście się, dlaczego kobiety przy zakupie sztucznego członka czy wibratora w sex-shopie, najczęściej wybierają właśnie 18, 20, 24, 30 centymetrowe rozmiary? Przyczyn jest mnóstwo:

 • Duży penis – symbol siły i męskości.
 • Duży rozmiar członka tylko samym swoim wyglądem jest w stanie podniecić kobietę. Ona momentalnie wyobraża sobie namiętny i uwodzicielski seks, i już tylko samo to uczucie w znacznie większym stopniu podnieca kobietę.
 • Z powodu istotnych rozmiarów członka płciowego większość pozycji seksualnych stają się bardziej wygodne. Tylko długi, duży członek może wykonać naprawdę głębokie przenikanie do pochwy, szczególnie, gdy bliski jest orgazm. Życzenie kobiety jak najgłębiej przyjąć członek w czasie orgazmu mówi samo za siebie!
 • Im większy penis, tym większa powierzchnia jego styczności, i odpowiednio, większa powierzchnia, doznająca zewnętrzne stymulacje. Dlatego, czym większy członek, tym ostrzejsze doznania seksualne sprawia on tak mężczyźnie jak i kobiecie.

Więc jak to działa?

Jak powiększyć członek to nie jest nowa kwestia. Tą kwestią interesowano się mnóstwo lat temu. Nasi specjaliści zbadali europejskie i zagraniczne doświadczenie, i dzięki temu, mamy na dzień dzisiejszy metodykę, która została sprawdzona w ciągu lat i daje w sobie gotowe

PRAKTYCZNE REZULTATY.

Dlatego powiększenie rozmiarów członka płciowegp jest możliwe, i to jest bezsporny fakt!

Jak to działa z fizjologicznego, anotomicznego punktu widzenia?

Penis stanowią trzy główne komory: dwie duże komory u góry (Corpora Cavernosa) i jedna mniejsza komora u dołu (Corpus Spongisum). Te obszary posiadają porowatą strukturę i mogą wypełniać się i przechowywać przypływającą do nich krew. Właśnie one i są odpowiedzialne za rozmiar i grubość członka płciowego.

To znaczy, czym większą objętość krwi mogą w sobie pomieścić wczasie erekcji, tym większy będzie Twój członek. Oferowana przez nas metodyka, drogą wykonywania regularnych specjalnych ćwiczeń pozwala powiększyć gąbczaste ciało i porowate ciała (Corpora Cavernosa i Corpus Spongisum) Twojego członka płciowego.

Stopniowo te ćwiczenia pozwolają porowatym tkankom wmieszczać i zatrzymywać coraz większą ilość krwi, i odpowiednio długość i szerokość Twojego penisa zwiększy się. W rezultacie, jest całkiem możliwym powiększenie penisa o półtora razy. A ponieważ, dzięki ćwiczeniom, polepszającym cyrkulację krwi w sferze penisa i jądr poczujesz znaczne wzmocnienie erekcji.

Jeszsze raz przypominamy – praktycznie każda część Twojego ciała może podlegać zmianom, za pomocą ćwiczeń, i członek nie jest wyjątkiem!

A teraz o naszej metodyce ćwiczeń

Niniejsza metoda istnieje już nie jeden rok, dlatego zainteresowali się nią nie tylko mężczyźni, którzy chcieliby zwiększyć swoj członek, lecz i lekarze i naukowcy wielu państw, poniewań wśród „ludu“ panuje zdanie, że zwiększenie członka metodą naturalną jest prawie niemożliwe.

Została zebrana grupa mężczyzn, z różnymi rozmiarami i różną grubością członków. Ogółem w eksperymencie uczestniczyło 700 mężczyzn. Podstawowy warunek, który przedstawiono uczestnikom eksperymentu – wykonywanie ćwiczeń na podstawie opisanej metodyki. Po kursie ćwiczeń, zadano pytania, dotuczące otrzymanych ów, które teraz Państwu przedstawimy:

Czy powiększył się członek?

Tak, członek naprawdę powiększył się - 684 osoby
Ja nie zauważyłem efektu powiększenia - 16 osób
Tylko 16 osób nie poczuły lub nie mogły poczuć efektu! 16 z 700.

Przy tym prawie wszyscy powiedzieli, że poleprzyły się ich stosunki seksualne – erekcja stała się bardziej jakościowa i znikła przedwczesna ejakulacja.
To jest praktycznie 100% wynik.

O ile zwiększył się członek?

Po 3 miesiącach tegularnych ćwiczeń, członek średnio powiększył się o 2,75 cm.
Najmniejszy wynik – 1,5 cm.
Największy wynik – 3,8 cm.
I to tylko po upływie 3 miesięcy!

Będziecie kontynuowaće ćwiczenia nadal. Prawda?

Jeżeli ćwiczyć nadal, to członek będzie powiększał się jeszcze bardziej?

Niektórzy uczestnicy kontynuowali ćwiczenia, aby powiększyć członek jeszcze bardziej. I rzeczywiście, członek stawał się jeszcze większy i bardziej imponujący. Tak, jeżeli ćwiczyć nadal, to rezultaty będą lepsze. Przy tym należy rozumieć, że rezultaty pozostaną z Tobą.

Ile czasu zajmowały ćwiczenia?

Dla większości uczestników ćwiczenia zajmowały 20-25 minut dziennie. Niektórzy uczestnicy ćwiczyli po 5-15 minut, lecz to jest minimum, który należy wykonywać codziennie, ponieważ chcesz osiągnąć rezultaty? Niektórzy uczestnicy trenowali po 45-60 minut dziennie. Pragniemy zaznaczyć, że najlepiej trenować 20-25 minut, lecz w ciągu 5-6 miesięcy, jeżeli chcesz wystarczająco dużo powiększyć rozmiar członka.

Tylko dla Ciebie:

Wybraliśmy dla Ciebie ćwiczenia w taki sposób, aby każdy mógł swój członek uczynić dużym i grubym, nie gorszym niż na plakatach reklamowych kolejnego chirurga plastycznego. Czy modeli porno.
To unikalny kompleks ćwiczeń, który pozwoli Ci poczuć się super kochankiem, już po kilku tygodniach czy miesiącach. Nasza metodyka jest naturalna, są wykorzystywane tylko ćwiczenia fizyczne. Żadnych przeciwskazań nie ma.

Zalety dużego członka:

 • Chluba mężczyzny. Powiększony członek zawsze przyciąga uwagę i dodaje zaufania. Nie ważne gdzie to się dzieje: w przebieralni, w saunie czy w sypialni. I mężczyźni i kobiety jednakowo reagują, duży członek jako symbol siły i męskości.
 • Długi, gruby, dobrze rozwinięty męski członek płciowy dodaje mężczyźnie bardziej głębokiego poczucia swej męskiej potencji, swojej wyższości nad innymi, nadaje zdrowej pewności w sobie. Jeszcze jedna przyczyna, żeby powiększyć członek. To pozytywnie wpływa na jego codzienne zachowanie się, w życiu codziennym, w biznesie, w życiu osobistym, jest zasadą, że tacy ludzie są bardziej pomyślni we wszystkich swoich poczynaniach.
 • Dłuższy i grubszy członek płciowy już samym swoim wyglądem wyzywa u kobiet podniecenie seksualne. Doznaje ona przedsmaku znacznie bogatrzego i kuszącego seksu, i już tylko z powodu tego uczucia ona w znacznym stopniu podnieca się. To jest możliwe przy powiększeniu członka
 • Duża manewrowość seksualna Przy powiększeniu członka, zgodzicie się, że gwarantujecie większe urozmaicenie seksualnych pozycji!. To, co nie jest możliwe przy średniej długości członka płciowego, staje się możliwe przy bardziej znacznej wielkości penisa.
 • Wzbudza ostrzejsze uczucia Im większy jest członek płciowy, tym większa jest powieszchnia jego styczności, i odpowiednio, większa powierzchnia, doznająca zewnętrznych stymulacji. Dlatego im większy członek, tym ostrzejszych uczuć seksualnych dodaje on tak mężczyźnie, jak i kobiecie. Powiększenie członka prowadzi do bardzej pełnego orgazmu obojga partnerów.

I tak, rozmiar członka posiada ogromne znaczenie, i pytaniem „jak powiększyć członek?“ zadajke się mnóstwo mężczyzn. Metodyka „Jak powiększyć członek o 10 cm w ciągu jednego miesiąca“ pomoże wielu mężczyznom podobać się kobietom i otrzymać możliwość stać się wspaniałym kochankiem! Powiększyć długość i grubość członka płciowego szybko i bezpiecznie w wygodnym otoczeniu – u siebie w domu! Rozmiar Twojego penisa całkowicie zależy od Ciebie!
Pobież metodykę JUŻ TERAZ – Twoja dziewczyna czeka!

Bonusy

Pierwszy bonus: Tajemnicze techniki ruchów frykcyjnych

Ruchy frykcyjne – tak nazywają się te same ruchy, które w seksie przynoszą tyle przyjemności. Te przenikające pchnięcia, których dokonujesz w czasie aktu płciowego, i jeżeli nie masz pojęcia, że mogą być różne – seks można nazwać nieudanym.

Ruchy frykcyjne charakteryzuje różne tempo, głębokość, rytm i intensywność, i prawidłowe wykorzystanie tych wszystkich różnorodnych rodzajów jest wręcz konieczne, jeżeli chcesz, aby Twoja kobieta uwijała się pod Tobą ot przyjemności i prosiła jeszcze i jeszcze.

I tak, technika 9-1, technika podrażniania, technika „w górę – w dół“ i nie tylko to, lecz i mnóstwo innych rzeczy, włączając korzystne i efektowne rady, otrzymujesz z naszym pierwszym bonusem!

Drugi bonus: Technika podnięcającego pocałunku

Niedocenianie magii pocałunku – to oszustwo siebie, i uczynienie seksu jakimś niepełnym. Mnóstwo mężczyzn albo ignorują tę potężną broń, albo korzystają z niej niezdarnie i niewystarczająco. Umiejętnoć całować podniecająco – to właśnie to kryterium, na podstawie którego kobiety wyciągają przedwstępne wnioski o Twojej męskiej sile.

Jeżeli mężczyzna nie może jednym pocałunkiem wywołać w kobiecie skrytą słabość, to całkiem możliwe, że otrzyma on odmowę – z drugiej strony, za wspaniały wzruszający pocałunek kobieta może wiele wybaczyć. Czuły seksualny pocałunek – to Twoja niezaprzeczalna godność, i kobiety nadają ogromne znaczenie objęciom i pocałunkom

Właśnie na podstawie pocałunków kobieta pwstępnie ustala – jakim będzie seks. Nie wiedziałeś? I jeżeli pocałunek jest niechlujny i mimolotny – seksu po prostu nie będzie, czemu musisz stracić możliwość? Doskonal metodykę czułego pocałunku – niech Twoja dziewczyna rozproszy się w Twoich ramionach! Tylko pacałunek – a ona już na granicy, i gotowa otdać się Tobie od razu!

Trzeci bonus: SSS – Skryte Seksualne Sygnały

Kobiety nieświqdomie dają nam sygnał o tym, że ona chce należeć do Ciebie – bez słów i szczerych zaproszeń, wykorzystując Skryte Seksualne Sygnały.

Naucz się rozumieć ten bezmowny język, zostań pomyślnym w seksie i flircie, wiącej nie musisz rozwiązywać zagadek i działać na ślepo,naucz się widzieć kobietę nawskroś!

Teraz musisz tylko spojryeć na kobietę, aby zrozumieć, jak ona Cię ocenia, i prawidłowo zareagować na jej SSS – Skryte Seksualne Sygnały. Flirt to gra, jak partia w szachmaty, i ty napewno ją wygrasz, jeżeli poznasz naukę o SSS i nauczysz się doprowadzać kobietę do granicy, za którą już nie będzie powrotu – ona jest Twoja!

Zdecydowana większość mężczyzn nie umieją zapoznawać się i flirtować z kobietami, nawet bez względu na to, że dają im niedwuznacznie do zrozumienia, że całkiem nie są przeciw nawiązania bliższej znajomości. Nie warto rozczarowywać kobiet – pragną Ciebie, więc naprzód!

Wiktor, 26 lat
Pierwsze rezultatyt były widoczne już po paru tygodniach. Nie mówię, że członek wyrósł od razu o 10 cm, ale poczułem przypływ siły seksualnej i mój członek niby zmężniał.
Mikołaj, 34 lata
Pierwsze zmiany, które zauważyłem po zastosowaniu Programu powiększenia członka, nastąpiły po tygodniu. Poczułem, że mam długotrwałą erekcję.
Roman, 25 lat
Po dwuch tygodniach ćwiczeń ja nie poznaję swój członek przy spojrzeniu na siebie w lusterku. Moja dziewczyna mówi, że stałem się bardziej wytrzymały w łóżku.
Konstanty, 23 lata
Po zastosowaniu metodyki mój członek stał się twardszy, silniejszy, i sztywniеjszy niż kiedykolwiek mogłbym sobie wyobrazić.
Maks, 24 lata
Ćwicząć na podstawie Waszego systemu mój członek stał się dłuższy okołu 2 cm i mniej więcej półtora razy grubszy. Metodyka jest wspaniała!
Aleksander, 23 lata
Chyba jak i większość, wątpiłem w efektywność metodyki. Postanowiłem podejść do tej kwestii naukowo i jakby co, rozwiać mit. Przed rozpocząciem ćwiczeń uważnie zmierzyłem członek. Mojemu zdziwieniu nie było granic, gdy po upływie półtora miesiąca powtórzyłem pomiary. Długość 3,5 cm i szerokość ponad centymetr więcej. To naprawdę działa, chociaż moje rezultaty są daleko od maksymalnych.
Dariusz, 30 lat
Po regularnych ćwiczeniach w ciągu dwóch i pół tygodnia długość zwiększyła się od 15,5 cm do 20,5 cm. Obwód zwiększył się mniej więcej o 2 centymetry. Nie rozliczałem na jakieś fantastyczne rezultaty, szczerze mówiąc, oczekiwałem ich całkowitego braku czy nieznacznych zmian.
Waldemar, 22 lata
…po dwu miesiącach stoisz i spoglądasz z góry na swój „mega – przyrząd“ i myślisz „Nic sobie... To jest niesamowite!”. Odzyskałam na nowo pewność siebie, stałem sią bardziej doświadczony w stosunkach seksualnych.
Olgierd, 29 lat
Zaimponowało mi to, na ile niniejsza metodyka jest prosta i rezultatywna. Mniej więcej w ciągu miesiąca osiągnąłem powiększenia mojego członka prawie o 6 cm! Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych rezultatów i moja przyjaciółka również!
Wiesław, 31 rok
Jednocześnie z tym rezultatem, który osiągnąłem, zrozumiałem, że duży członek w seksie – to naprawdę wspaniale! Bardzo dziękuję!
Mikołaj, 28 lat
Uwierzyłem w swoje siły w łóżku. Nie wiem, czy to działanie ćwiczeń, czy zwykłe psychologiczne sztuczki, ale erekcja stała się po prostu niesamowita, a zadowalać kobietę mogę godzinami. Czy to nie jest wspaniałe?